5. Nyáregyháza Fesztivál

Időpont:
2015. szeptember 04 - 18:00 - 2015. szeptember 06 - 14:00

Idén már 5. alkalommal rendezzük meg nagyszabású rendezvényünket, melyre most is sok vendéget várunk! Az ismert „sztárfellépők” mellett szép számmal érkeznek majd a környező településekről is hagyományőrző csoportok, néptáncegyüttesek, de akad a programban Budapestről érkező előadó is. A színpadi programokon kívül triál kerékpár bemutató, fríz ló show, kiállítások és egyéb érdekességek színesítik a rendezvényt. Szombaton egészségnap lesz az általános iskolában, ahol a sokféle szűrővizsgálat mellett véradásra is várjuk a vendégeket. A szokásoknak megfelelően péntek éjjel diszkó, szombaton pedig utcabál zárja a napot.
Érdemes tehát idén is ellátogatni Nyáregyházára, hiszen a remek fesztivál hangulat garantált! A rendezvényre a belépés ingyenes, parkolási lehetőség a Mátyás király útról biztosított.
A részletes programhoz kattintson a "További információ"-ra!

Csatolmány(ok):